Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w użytku i równocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, by zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dopasowanych do rozmaitych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz wysyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko część świadczonych przez nas rozwiązań.

Według zebranych przez nas danych, używanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia od 2 do 4 godzin pracy każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl regularnie dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, przystosowany do Twoich wymagań. Ponadto masz szansę sprawdzenia naszej platformy za darmo przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz chcesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To doskonałe rozwiązanie, gdy planujesz dorobić do pensji, ale też sprawdzić koncepcję na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.